Колектив ТДВ«Первомайськдизельмаш» сердечно вітає Юдіна Михайла Айзіковича з Ювілеєм!

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису, творить свою долю. Сторінки  біографії  Юдіна Михайла  Айзіковича  сповнені нарисами років, які Він присвятив рідному підприємству  ТДВ«Первомайськдизельмаш»!  Для Михайла Айзіковича серпень – особливий місяць, насичений знаменними датами. Саме у серпні  розпочалася його трудова діяльність на «Машинобудівному заводі ім. 25 Жовтня» і  на якому Він  працює  вже 53 роки. У серпні цього року Михайло Айзікович святкує свій 70-річний Ювілей!

Прийміть слова глибокої шани і поваги.

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до роботи, розуміння історії підприємства та поваги до трудового колективу.

За роки плідної роботи Ви проявили себе як мудрий і талановитий керівник, людина з твердими принципами  і переконаннями! Завдяки Вашій щоденній наполегливій праці на благо підприємства освоєно виробництво когенераційних установок, які працюють як на традиційному так і альтернативному паливі, впроваджуються інноваційно-інвестиційні проекти!

Нехай і надалі Ваш професіоналізм, цілеспрямованість і наполегливість будуть  рушійною  силою  в боротьбі  за  розвиток  і  процвітання ТДВ«Первомайськдизельмаш», а незгасаючий оптимізм та незламна воля підтримують Вас на шляху до поставленої мети.

Бажаємо, щоб життя завжди дарувало Вам вірних друзів та надійних партнерів, щоб  здійснилися всі Ваші задуми!

Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість!

Бажаємо Вам сил та натхнення, міцного здоров’я і великого особистого щастя!