Світлої пам’яті члена колективу ТДВ «Первомайськдизельмаш» КІРІЄНКО Олександра Володимировича (28.04.1971р. – 24.01.2022р.)

Колектив ТДВ «Первомайськдизельмаш» шокований страшною звісткою про раптову, передчасну смерть нашого колеги Кірієнко Олександра Володимировича.

24.01.2022 р. пішла назавжди з життя молода, енергійна, сповнена планами на майбутнє людина, турботливий батько двох синів, керівник технічного бюро, член Наглядової ради товариства, голова профспілкового комітету ТДВ «Первомайськдизельмаш».

Олександр Володимирович прийшов на підприємство у 1993 році після закінчення Сумського фізико-технологічного інституту в виробництво, отримав свій перший досвід інженера-технолога техвідділу та набував його перебуваючи на наступних посадах: начальника техбюро інструментального цеху; начальника дільниці ремонтно-інструментального цеху.

Жага до життя та прагнення до зростання дали свій позитивний результат, так у 1999 році він був призначений начальником механоскладального цеху № 4, а в 2005 році —  директором проекту альтернативної продукції.

За роки трудової діяльності  всі його зусилля були спрямовані на технічне вдосконалення процесу виготовлення продукції, втілення задумів в реальність, вирішення соціально-економічних питань підприємства. Олександр Володимирович був хорошим спеціалістом, умілим керівником, активною особистістю, користувався повагою в колективі, відданий виробництву та рідному підприємству. В останній час очолював напрямок роботи – обробки, виготовлення  та ремонту колінчастих валів, тому його ім’я добре відомо не тільки в місті, а і за його межами.

Він завжди був чуйним та небайдужим до чужих проблем, допомагав не тільки словом, а й реальними діями. За вміння спілкуватись з людьми, доброзичливість та небайдуже відношення до колективу  у 2009 році був обраний головою профспілки товариства, одночасно обіймаючи посаду головного технолога та начальника техбюро конструкторсько-технологічного відділу. З 2019 року був обраний членом Наглядової ради товариства.

Надзвичайно прикро усвідомлювати про важку втрату для колективу професіонала своєї справи, надійного товариша, доброзичливої та порядної людини. Втім, Олександр Володимирович житиме в наших серцях – як зразок життєрадісності, чуйності, людяності та відданості своєму ділу.

З співчуттям рідним та близьким Наглядова рада, Дирекція та колектив                                                     ТДВ «Первомайськдизельмаш»