Виставка Agroexpo-2017

Фото с выставки Агроекспо

З 20 по 23 вересня 2017 року ТДВ «Первомайськдизельмаш» прийняло участь в  Міжнародній агропромисловій виставці «Agroexpo-2017» в м. Кропивницький, де були продемонстровані як нові зразки виготовленої сільськогосподарської техніки: котки – подрібнювачі 08КРН-6П та 05КРН-6П; борона ротаційна (мотига) РБН-6, так і добре всім відомий коток польовий 5ККШ-10Г.

Фото з виставки Агроекспо

Виставка Агроекспо 2017

Продемонстровані новинки, а саме: котки-подрібнювачі, визвали неабияку зацікавленість у багатьох відвідувачів виставки. Такі котки використовуються для обробки полів після вирощування кукурудзи, соняшника, рапса, зернових та овочевих культур. При цьому крім основної своєї функції — подрібнення рослинних залишків, коток 08КРН-6П забезпечує розпушування, перемішування та вирівнювання грунту.

Також були прорекламовані інші види сільгосптехніки, які випускає ТДВ «Первомайськдизельмаш»: котки польові 03ККШ-6Г та КЗК-10, які призначені для подрібнення та прикочування ґрунту; борони ротаційні РБН — 4, РБН – 6 та РБН – 8, які призначені для досходового і післясходового боронування посівів польових культур з метою поверхневого розпушування та аерації грунту.

В ході виставки був проданий замовнику коток-подрібнювач 05КРН-6П, а також досягнуто ряд домовленостей по реалізації ще декількох котків та проведені переговори про подальше співробітництво з потенційними замовниками.

ТДВ «Первомайськдизельмаш» висловлює подяку організаторам виставки та сподівається на плідну співпрацю і в майбутньому.

Диплом участника выставки Агроекспо 2017

Диплом участника выставки Агроекспо 2017