Выставка АГРО-2017

З 07 по 10 червня 2017 року ТДВ «Первомайськдизельмаш» прийняло участь в ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017», де були продемонстровані як нові зразки виготовленої сільськогосподарської техніки — коток рубящий водоналивний 08КРН-6П, так і добре всім відомий коток польовий 5ККШ-10Г. 

Нова розробка підприємства – коток рубящий водоналивний 08КРН-6П, визвав неабияку зацікавленість багатьох відвідувачів виставки, оскільки подібної сільгосптехніки в Україні майже не має, а імпортні аналоги в 2,5 – 3 рази дорожчі. Такі котки використовуються для обробки полів після вирощування кукурудзи, соняшника, рапса, зернових та овочевих культур. Основною відмінністю нового котка від існуючих на ринку інших рубящих котків є те, що за рахунок своїх вагових характеристик (вага котка з водою складає 5,2 т) крім подрібнення рослинних залишків забезпечується розпушування, перемішування та вирівнювання грунту. Агрегатується коток 08КРН-6П з тракторами потужністю от 150 л.с. Продуктивність такого котка складає до 15 га/час.

Також були прорекламовані інші види сільгосптехніки, які випускаються підприємство ТДВ «Первомайськдизельмаш»:

  1.  Коток рубящий – 05КРН-6П, призначення — для подрібнення рослинних залишків після соняшнику, кукурудзи, стерні та інші.
  2. Коток польовий – 03ККШ-6Г, призначення — для подрібнення та прикочування ґрунту.
  3. Борона ротаційна РБН — 4, РБН – 6, РБН – 8, призначення — для довсходового і післясходового боронування посівів польових культур з метою поверхневого розпушування та аерації грунту.

В ході виставки було проведено ряд переговорів з потенційними замовниками, з деякими з них досягнуті відповідні домовленості про подальше співробітництво.

ТДВ «Первомайськдизельмаш» висловлює подяку організаторам виставки та сподівається на плідну співпрацю і в майбутньому.