Выставка День поля 2017

15 червня 2017 р. Південно-Українською філією УкрНДІПВТ ім.. Л. Погорілого в сел. Інженерне, м. Херсон був організований День поля – 2017, де проводилася демонстрація сільськогосподарської техніки і технології збирання, післязбиральної обробки грунту, внесення засобів живлення та захисту рослин. В заході приймали участь провідні виробники сільгосптехніки в Україні та за її межами.

Одним із учасників заходу було підприємство ТДВ «Первомайськдизельмаш», яке продемонструвало в роботі свою нову розробку – коток рубящий водоналивний 08КРН-6П. Для демонстрації роботи котка було надано поле після збирання рапсу. Результати роботи котка показали (фото додаються), що крім прямого призначення котка – подрібнення рослинних залишків, додатково забезпечується розпушування, перемішування та вирівнювання грунту.При цьому належить зазначити, що робота котка виконувалася без заповнення водою. Наявність води забезпечить більш ефективну роботу котка.

По результатам демонстрації роботи котка 08КРН-6П фахівцями Південно-Українською філії УкрНДІПВТ ім.. Л. Погорілого було складено протокол випробувань та затверджені технічні умови «Котки польові ТУ У 08КРН-6П-0000:2017» на серійне виготовлення указаних котків. ТДВ «Первомайськдизельмаш» вдячне організатором Дня поля – 2017 за надану можливість продемонструвати потенційним замовникам свою продукцію та сподівається на подальше співробітництво.